Společenství Josefa Zezulky je tu i pro Vás
 
     

Mimořádné přednášky pouze online na BIOVID TV pravidelně Po, Pá, So vždy od 18:00:
pá 16.10., so 17.10., po 19.10., pá 23.10., so 24.10., po 26.10., pá 30.10, so 31.10, po 2.11.

 
POTVRZENÉ PŘEDNÁŠKY PRO VEŘEJNOST:
   
Říjen 2020

22. 10. čtvrtek
    22. 10.  čtvrtek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC  
ZNOJMO, Znojemská Beseda - štukový sál, Masarykovo náměstí 22,
Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a zákazu konání hromadných akcí - Usnesení vlády o přijetí krizového opatření, musel být koncert zrušen.
předprodej vstupenek: , Info: 732 963 808

23. 10. pátek
    23. 10.  pátek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC  
OSTRAVA, Divadlo loutek , Pivovarská 3164/15 ,
Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a zákazu konání hromadných akcí - Usnesení vlády o přijetí krizového opatření, musel být koncert zrušen.
předprodej vstupenek: Pokladna předprodeje Divadla loutek, Pivovarská 3164/15, Ostrava, tel.: 596 100 500, info@dlo-ostrava.cz, Info: 608 757 572
   
Listopad 2020

3. 11. úterý
    3. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC  
ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD Slavie, Jirsíkova 2,
Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a zákazu konání hromadných akcí - Usnesení vlády o přijetí krizového opatření, musel být koncert zrušen.
předprodej vstupenek: , Info: 608 973 899

5. 11. čtvrtek
    5. 11.  čtvrtek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC  
OPOČNO, Kodymův národní dům, Kupkovo nám. 310 ,
Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a zákazu konání hromadných akcí - Usnesení vlády o přijetí krizového opatření, musel být koncert zrušen.
předprodej vstupenek: , Info: 774 032 776

7. 11. sobota
    7. 11.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

8. 11. neděle
    8. 11.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

9. 11. pondělí
    9. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

10. 11. úterý
    10. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
SYCHROV, Zámek - Zámecká galerie,
předprodej vstupenek: Infocentrum, Turnov, nám. Českého ráje 26, tel.: 481 366 255, info@turnov.cz, Info: 602189870

12. 11. čtvrtek
    12. 11.  čtvrtek  16:00   16:00 CHOMUTOV, Knihovna, budova B, Ateliér, Palackého 85
      18:00   18:00 OSTROV, Dům kultury - T-klub, Mírové náměstí 733

20. 11. pátek
    20. 11.  pátek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21,
předprodej vstupenek:

21. 11. sobota
    21. 11.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   13:00 VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

22. 11. neděle
    22. 11.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373

24. 11. úterý
    24. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
PLZEŇ, Střední průmyslová škola dopravní - Společenský sál, Karlovarská 99,
předprodej vstupenek: www.plzenskavstupenka.cz, Informační centrum města Plzně, náměstí Republiky 41, tel.: 702 218 174, Info: 777 055 812

27. 11. pátek
    27. 11.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

28. 11. sobota
    28. 11.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      14:00   14:00 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   16:45 KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

29. 11. neděle
    29. 11.  neděle  9:30   9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   13:00 TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

30. 11. pondělí
    30. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Prosinec 2020

1. 12. úterý
    1. 12.  úterý  18:00   18:00 MLADÁ BOLESLAV, Knihovna města MB, Tř. Václava Klementa 1229

3. 12. čtvrtek
    3. 12.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

5. 12. sobota
    5. 12.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

6. 12. neděle
    6. 12.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO, Kino Art - Velký sál, Cihlářská19

7. 12. pondělí
    7. 12.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
 
Poslední aktualizace termínů: 14. 10. 2020

Změna programu vyhrazena.
 
Informace na tel.: 222 311 141

e-mail: info@dub.cz