Společenství Josefa Zezulky je tu i pro Vás
 
     
POTVRZENÉ PŘEDNÁŠKY PRO VEŘEJNOST:
   
Červenec 2020

13. 7. pondělí
    13. 7.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

17. 7. pátek
    17. 7.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

18. 7. sobota
    18. 7.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556

19. 7. neděle
    19. 7.  neděle  13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2

25. 7. sobota
    25. 7.  sobota  13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín

26. 7. neděle
    26. 7.  neděle  15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14
   
Srpen 2020

30. 8. neděle
    30. 8.  neděle  12:00   12:00 ŘÍP, Hora
      15:00   15:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21
   
Září 2020

19. 9. sobota
    19. 9.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   13:00 VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

20. 9. neděle
    20. 9.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373

21. 9. pondělí
    21. 9.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Říjen 2020

2. 10. pátek
    2. 10.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

3. 10. sobota
    3. 10.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   16:45 KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

4. 10. neděle
    4. 10.  neděle  9:30   9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   13:00 TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

5. 10. pondělí
    5. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

6. 10. úterý
    6. 10.  úterý  18:00   18:00 JABLONEC N. NISOU, Spolkový dům, Emilie Floriánové 8

8. 10. čtvrtek
    8. 10.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

9. 10. pátek
    9. 10.  pátek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Kostel sv. Trojice, Sokolská 593/26,
Info: 605 525 202

10. 10. sobota
    10. 10.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

11. 10. neděle
    11. 10.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

12. 10. pondělí
    12. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

13. 10. úterý
    13. 10.  úterý  17:30   17:30 HUMPOLEC, Městská knihovna v Humpolci - Literární klub, Dolní náměstí 250

15. 10. čtvrtek
    15. 10.  čtvrtek  17:00   17:00 TEPLICE, Regionální knihovna, Lípová 13
      18:30   18:30 BÍLINA, Městská knihovna, Mírové náměstí 21/16

19. 10. pondělí
    19. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

22. 10. čtvrtek
    22. 10.  čtvrtek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
ZNOJMO, Znojemská Beseda - štukový sál, Masarykovo náměstí 22,
předprodej vstupenek: TIC, Obroková 10, Znojmo, tel.: 515 222 552, Info: 732 963 808

23. 10. pátek
    23. 10.  pátek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
OSTRAVA, Divadlo loutek , Pivovarská 3164/15 ,
předprodej vstupenek: Pokladna předprodeje Divadla loutek, Pivovarská 3164/15, Ostrava, tel.: 596 100 500, info@dlo-ostrava.cz, Info: 608 757 572

24. 10. sobota
    24. 10.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   13:00 VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

25. 10. neděle
    25. 10.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 TŘEBÍČ, Základní škola Třebíč, Benešova 585

26. 10. pondělí
    26. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

30. 10. pátek
    30. 10.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

31. 10. sobota
    31. 10.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   16:45 KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59
   
Listopad 2020

1. 11. neděle
    1. 11.  neděle  9:30   9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   13:00 TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

2. 11. pondělí
    2. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

3. 11. úterý
    3. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD Slavie, Jirsíkova 2,
Info: 608 973 899

5. 11. čtvrtek
    5. 11.  čtvrtek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
OPOČNO, Kodymův národní dům, Kupkovo nám. 310 ,
předprodej vstupenek: IC, Kupkovo nám. 247, Opočno, tel.: 494 668 111, infocentrum@opocno.cz, Info: 774 032 776

7. 11. sobota
    7. 11.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

8. 11. neděle
    8. 11.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

9. 11. pondělí
    9. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

10. 11. úterý
    10. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
SYCHROV, Zámek - Zámecká galerie,
Info: 602189870

12. 11. čtvrtek
    12. 11.  čtvrtek  16:00   16:00 CHOMUTOV, Knihovna, budova B, Ateliér, Palackého 85
      18:00   18:00 OSTROV, Dům kultury - Klubovna č. 8, Mírové náměstí 733

20. 11. pátek
    20. 11.  pátek  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
PRAHA, Aula Českého vysokého učení technického v Praze – Betlémská kaple, Betlémské nám. 4,
předprodej vstupenek:

21. 11. sobota
    21. 11.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   13:00 VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

22. 11. neděle
    22. 11.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO , Kulturní středisko Omega, p.o. - sál Lidového domu, Musilova 407/2
      17:00   17:00 JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373

23. 11. pondělí
    23. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

24. 11. úterý
    24. 11.  úterý  19:00   19:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
PLZEŇ, Střední průmyslová škola dopravní - Společenský sál, Karlovarská 99,
Info: 777 055 812

27. 11. pátek
    27. 11.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

28. 11. sobota
    28. 11.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   16:45 KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

29. 11. neděle
    29. 11.  neděle  9:30   9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   13:00 TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

30. 11. pondělí
    30. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Prosinec 2020

1. 12. úterý
    1. 12.  úterý  18:00   18:00 MLADÁ BOLESLAV, Knihovna města MB, Tř. Václava Klementa 1229

3. 12. čtvrtek
    3. 12.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

4. 12. pátek
    4. 12.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

5. 12. sobota
    5. 12.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

6. 12. neděle
    6. 12.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO, Kino Art - Velký sál, Cihlářská19

7. 12. pondělí
    7. 12.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
 
Poslední aktualizace termínů: 13. 6. 2020

Změna programu vyhrazena.
 
Informace na tel.: 222 311 141

e-mail: info@dub.cz