Společenství Josefa Zezulky je tu i pro Vás
 
     

Mimořádné přednášky pouze online na BIOVID TV pravidelně Po, Pá, So vždy od 18:00.

 
POTVRZENÉ PŘEDNÁŠKY PRO VEŘEJNOST:
   
Červen 2021

14. 6. pondělí
    14. 6.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

19. 6. sobota
    19. 6.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín

20. 6. neděle
    20. 6.  neděle  15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

24. 6. čtvrtek
    24. 6.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ , Adalbertinum, Československé armády 300

25. 6. pátek
    25. 6.  pátek  18:00   18:00 KONCERT-SPOLEČNÁ VĚC   Vstupenky 
PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21,
předprodej vstupenek: on-line a v čase konání přednášky v Praze, Info: 603723713

26. 6. sobota
    26. 6.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Hotel Apollo, Křižná 184

27. 6. neděle
    27. 6.  neděle  14:45   14:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113
      18:00   18:00 ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
   
Červenec 2021

2. 7. pátek
    2. 7.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

12. 7. pondělí
    12. 7.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

16. 7. pátek
    16. 7.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

17. 7. sobota
    17. 7.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556

18. 7. neděle
    18. 7.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      14:45   14:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113

19. 7. pondělí
    19. 7.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

23. 7. pátek
    23. 7.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

24. 7. sobota
    24. 7.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín

25. 7. neděle
    25. 7.  neděle  15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14
   
Září 2021

13. 9. pondělí
    13. 9.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

18. 9. sobota
    18. 9.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556

19. 9. neděle
    19. 9.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113

20. 9. pondělí
    20. 9.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

23. 9. čtvrtek
    23. 9.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

24. 9. pátek
    24. 9.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

25. 9. sobota
    25. 9.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín

26. 9. neděle
    26. 9.  neděle  9:30   9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   13:00 TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

27. 9. pondělí
    27. 9.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Říjen 2021

2. 10. sobota
    2. 10.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

3. 10. neděle
    3. 10.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113

4. 10. pondělí
    4. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

11. 10. pondělí
    11. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

15. 10. pátek
    15. 10.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

16. 10. sobota
    16. 10.  sobota  9:30   9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   14:00 FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

17. 10. neděle
    17. 10.  neděle  9:00   9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      13:45   13:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113
      17:00   17:00 ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

18. 10. pondělí
    18. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

22. 10. pátek
    22. 10.  pátek  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

23. 10. sobota
    23. 10.  sobota  9:30   9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   13:30 PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   16:45 KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

24. 10. neděle
    24. 10.  neděle  15:00   15:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

25. 10. pondělí
    25. 10.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Listopad 2021

8. 11. pondělí
    8. 11.  pondělí  17:00   17:00 PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

11. 11. čtvrtek
    11. 11.  čtvrtek  17:00   17:00 HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

13. 11. sobota
    13. 11.  sobota  9:00   9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      15:00   15:00 OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   17:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146

14. 11. neděle
    14. 11.  neděle  9:00   9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      13:45   13:45 BRNO, SONO HOTEL - Malý konferenční sál, Veveří 3219/113
      17:00   17:00 TŘEBÍČ, Základní škola Třebíč, Benešova 585
 
Poslední aktualizace termínů: 3. 6. 2021

Změna programu vyhrazena.
 
Informace na tel.: 222 311 141

e-mail: info@dub.cz